Kursu pasniedzēji

Gints Plivna

Gints Plivna ir uzņēmuma “Swedbank” datu arhitekts. Pasniedzējam ir padziļināta interese par datubāzēm, profesionāla pieredze ar relāciju datu bāzu pārvaldības sistēmām (Relational Database Management Systems, RDBMS) Oracle, Teradata, SQL Server, MySQL, kā arī NoSQL DBMS – MongoDB. Oracle SQL un PL/SQL sertificēto kursu pasniedzējs kopš 2007. gada.

Ints Meijers

Inta Meijera aizraušanās ir palīdzēt citiem apgūt šķietami sarežģīto. Pasniedzējs ir datu tīkla inženieris un ir specializējies korporatīvo klientu tīklu risinājumu izstrādē, ieviešanā un darbībā, tāpēc zina nozares aktualitātes. Viņam ir ievērojama pieredze Cisco, HP, Palo Alto, Fortinet, Juniper, MikroTik un Zyxel aprīkojumā.

Mārtiņš Leitass

Pasniedzējam ir vairāk kā 20 gadu pieredze IT industrijā, pildot dažādas lomas programmatūras izstrādē, sākot ar jaunāko izstrādātāju līdz sarežģītu, multikulturālu projektu vadībai. Mārtiņš Leitass šobrīd vairāk koncentrējas uz uzņēmumu arhitektūru. Sertificēts Java 2 SE Certified Programmer, CTT+ classroom trainer, TOGAF 9.0 Foundation u.c.

Aldis Ērglis

Aldis Ērglis ir biznesa procesu, produktu un projektu vadītājs ar specializāciju informācijas tehnoloģiju un pasūtījuma programmatūras izstrādes nozarēs. Neskaitāmi projekti un komandu vadīšanas pieredzes pierāda prasmes biznesa analīzē, biznesa plānošanā un operāciju vadībā. Tomēr, neskatoties uz profesionālo darbību, pasniedzējs ir arī datu entuziasts, kurš sniedz ļoti daudz vērtīga kursu dalībniekiem.

Uldis Zandbergs

Uldis Zandbergs ir kompetents ietvara izstrādē un IT projektu izpildē. Pasniedzējs Uldis apvieno teoriju ar reālām lietojumprogrammām, pamatojoties uz savu plašo pieredzi IT nozarē. Lektoram ir unikāls skatījums gan uz IT projektu tehniskajiem, gan vadības aspektiem. Pasniedzēja profesionālā izaugsme ir skaidri redzama nepārtrauktā mācīšanās procesā. Ulda Zandberga pieeja apmācībām balstīta reālos scenārijos, sniedzot vērtīgus norādījumus profesionāļiem no dažādām IT jomām.