Kursu pasniedzēji

Jurijs Oļeiņikovs

Jurijs Oļeiņikovs ir Oracle infrastruktūras eksperts - plānošana, ieviešana, uzturēšana – visi procesa posmi. Pasniedzējs ir eksperts traucējummeklēšanā un veiktspējas regulēšanā. Kā kompetents jomas profesionālis, piedalījies neskaitāmās konferencēs un semināros par attiecīgo tēmu. Pasniedzēja zināšanas ir tik plašas, ka visu paveikto nav iespējams uzskaitīt: Oracle Database Server, Oracle Application Server un serveru tehnoloģijas, piemēram, Unix (Sun Solaris), Linux (RedHat, Suse), kā arī Windows platformas (NT, 2000, XP) un Ms Exchange. Unix/Linux programmēšanu, C++, SQL un XHTML/CSS, u.c.

Jānis Koklačs

Lektoram ir vairāk nekā 20 gadu vadošā pieredze dažādās globālās biznesa vidēs, specializējoties produktu pārvaldībā, IT un telekomunikācijās. Viņš ir kvalificēts dažādās projektu vadības metodoloģijās, tostarp SAFE, Scrum un Waterfall, un viņš ir prasmīgs apmācībā un veicināšanā šajās jomās. Pazīstams ar savām izcilajām komandas vadības un līderības prasmēm. Lektoram ir spēcīgs kontaktu tīkls vairākās valstīs, uzlabojot mācīšanu ar bagātīgu praktisko atziņu spektru.

Jolanta Groša

Jolanta Groša ir grafiskā dizainere un e-mācību izstrādātāja. Pasniedzēja ir Adobe sertificēta ar vairāk kā desmit gadu pieredzi. Specializējas programmās Photoshop, Illustrator un InDesign un apvieno grafiskā dizaina zināšanas ar pieaugušo izglītības prasmēm, nodrošinot atbilstošus un efektīvus apmācības risinājumus.

Uldis Doniņš

Uldis Doniņš ir programmatūras inženierijas un datu zinātnes profesionālis, kura aizraušanās ir tehnoloģiju izmantošana, lai rosinātu inovācijas un risinātu sarežģītas problēmas. Zināšanu pamats programmatūras projektēšanā, izstrādē, piegādē un projektu pārvaldībā virza Ulda un viņa vadīto komandu ceļu uz panākumiem. Pasniedzējs ir pastāvīgas mācīšanās entuziasts un sekošana līdzi jaunākajām nozares tendencēm ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Pasniedzējā apvienojas iešana līdzi laikam un spēcīga zināšanu un prasmju bāze.