Kursu pasniedzēji

Kristaps Ozols

Kristaps Ozols ir augsti kvalificēts profesionālis ar zināšanām un pieredzi programmatūru izstrādē un Microsoft tehnoloģijās. Pasniedzējam ir bijusi galvenā loma daudzu tehnisko risinājumu izstrādē un piegādē, sadarbojoties ar savu komandu – tātad, darbs komandā nesagādā problēmas. Kristaps ir atvērts jaunām pieejām, bet ar spēcīgām tehniskām prasmēm, kas ir izdošanās pamats.

Jānis Stūris

Microsoft sertificēts datu analītiķis ar vairāk kā 10 gadu pieredzi. Ikdienā galvenokārt strādā ar Microsoft Excel, Microsoft Power BI un programmēšanas valodu R. Atrisina plašu uzdevumu spektru - gan datu ieguvi no dažādiem datu avotiem, gan datu apstrādes un analīzes procesus automatizāciju un apjomīgu tabulu pasniegšanu viegli un skaidri uztveramās vizualizācijās.

Romans Grisajevs

Rolands Grisajevs ir finanšu vadītājs ar pieredzi plānošanas un analītiskajās jomās. Pasniedzējs ir kompetents ne tikai ieņēmumu pārvaldībā un strukturētas pieejas īstenošanā uzņēmumu apgrozījuma procesos, bet arī prasmē sarunās, biznesa psiholoģijā, biznesa plānošanā, analīzē un cenu noteikšanas stratēģiju izstrādē.

Uldis Kuplis

Uldis Kuplis ir projektu vadītājs programmatūras izstrādes, uzturēšanas un migrēšanas projektos. Pasniedzējam ir 25 gadu pieredze programmatūras izstrādes industrijā, īstenojot dažādus programmatūras izstrādes projektus - kā programmētājam, analītiķim, programmatūras izstrādes nodaļas vadītājam, projektu vadītājam, IT Attīstības direktoram, Scrum Master vai Scrum Product Owner vai vienkārši kā konsultantam.