Kursu pasniedzēji

Kristaps Ozols

Kristaps Ozols ir ar zināšanām un pieredzi programmatūru izstrādē un Microsoft tehnoloģijās. Kristapam Ozolam ir bijusi galvenā loma daudzu tehnisko risinājumu izstrādē un piegādē.

Jānis Stūris

Microsoft sertificēts datu analītiķis ar vairāk kā 10 gadu pieredzi. Ikdienā galvenokārt strādā ar Microsoft Excel, Microsoft Power BI un programmēšanas valodu R.

Romāns Grišajevs

Romāns Grišajevs ir finanšu vadītājs ar pieredzi plānošanas un analītiskajās jomās.

Uldis Kuplis

Uldis Kuplis ir projektu vadītājs programmatūras izstrādes, uzturēšanas un migrēšanas projektos. Pasniedzējam ir 25 gadu pieredze programmatūras izstrādes industrijā, īstenojot dažādus programmatūras izstrādes projektus - kā programmētājam, analītiķim, programmatūras izstrādes nodaļas vadītājam, projektu vadītājam, IT Attīstības direktoram, Scrum Master vai Scrum Product Owner vai vienkārši kā konsultantam.

Zigmārs Gailāns

Zigmārs Gailāns ir “If Insurance” programmatūras kvalitātes procesu vadītājs – specializējas uzlabojumu veikšanā. Ļoti pieredzējis testēšanas politiku un stratēģiju ieviešanā lielās organizācijās. Būdams sertificēts treneris, pasniedz ISTQB sertifikācijas sagatavošanas kursus BDA.