Kursu pasniedzēji

Deniss Čalovskis

Deniss Čalovskis ir ievērojama personība kiberdrošības pasaulē. Pasniedzējs ir sertificēts datu aizsardzības inspektors (DPO) jeb ētiskais hakeris, kas liecina par augstu kompetences līmeni datu drošības un aizsardzības jomā.

Inese Zariņa

Inese Zariņa ir AI un ML inovāciju eksperte, īpaši klientu apkalpošanas tehnoloģiju kontekstā. Viņas zināšanas ietver jaunāko mašīnmācīšanās tehnoloģiju ieviešanu, lai veicinātu biznesa attīstību, inovatīvu risinājumu radīšanu un esošo pakalpojumu uzlabošanu. Pasniedzēja ievieš nākotni tagadnē! Inesei ir izteikta stratēģiskā domāšana, lai darbības atbilstu uzņēmuma mērķiem. Viņas vadītā komanda ieviesa pirmo klientu apkalpošanas tērzēšanas robotu latviešu valodā.

Ilze Rassa

Ilze Rassa ir komunikācijas arhitekte - konsultante un trenere, kura specializējas komunikācijā, personīgajā zīmolvedībā, vizuālās prezentācijas prasmēs un digitālajā (sociālajā) vadībā, kas ir būtiska mūsdienu digitālajā laikmetā. Ilzes pieredze ietver Latvijas Valsts prezidenta, NATO, Rail Baltica un dažādu Baltijas uzņēmumu komunikācijas stratēģiju izstrādi. Pasniedzējas misija ir dalīties savās zināšanās un pieredzē, lai dotu cilvēkiem iespēju straujāk piedzīvot karjeras un uzņēmējdarbības panākumus.