Atpakaļ

Sertifikācijas centrs

SIA Baltijas Datoru Akadēmija sertifikācijas centrs piedāvā starptautiski atzītus sertifikācijas eksāmenus, kas nodrošina testēšanu atbilstoši starptautiskajām kvalitātes prasībām, un profesionālu testēšanas uzraudzību. BDA ir autorizēts sertifikācijas centrs testu piegādātājiem, starptautiski atzītām sertificēšanas kompānijām:  

  • Prometric. ASV uzņēmums testu administrēšanas nozarē, pārvalda testa centru tīklu 160 valstīs. Viena no vadošajām testēšanas un testu izstrādes organizācijām, kas nodrošina pakalpojumus visā pasaulē, piedāvājot dažāds sertifikācijas programmas profesionālajā, publiskajā, akadēmiskajā, korporatīvajā un informāciju tehnoloģiju jomā.

  • Pearson VUE. Piedāvā datorizētus testēšanas risinājumus, izmantojot drošu, elektronisku testu piegādi. Licencēšanas un sertifikācijas eksāmeni Microsoft, Cisco, CompTIA, Oracle u.c. Nodrošina sertifikācijas un testēšanas pakalpojumus, izmantojot pasaulē lielāko globālo testu centru tīklu. Piedāvā profesionālās sertifikācijas testus, akadēmiskos iestājpārbaudījumu testus, kā arī nodrošina likumdošanas un valdības iestāžu testēšanas pakalpojumus.

  • Certiport, Castle: Vadošais sertifikācijas eksāmenu izstrādes, piegādes un programmu pārvaldības pakalpojumu sniedzējs. Nodrošina Microsoft sertifikācijas programmas – Microsoft Office (MOS) un Microsoft Technology Associate, Adobe ® Certified Associate sertifikāciju, ka arī CompTIA Strata ™ IT pamati un citas. 

  • Latvijas Informācijas un Komunikācijas Tehnoloģijas Asociācija (LIKTA) ir Eiropas datorprasmes sertifikāta (ECDL) licences īpašniece Latvijā. ECDL programmas mērķis ir uzlabot zināšanu līmeni par informācijas tehnoloģiju, paaugstināt prasmi personālo datoru lietošanā un datoru programmu izmantošanā Eiropā un visā pasaulē.

  • PeopleCert. BDA ir sertifikācijas eksāmenu centrs Latvijā ITIL® un Prince mācību programmām.  

  • Eiropas personāla atlases birojs (EPSO). BDA ir vienīgais EPSO sertifikācijas centrs Latvijā. EPSO testi nepieciešami kvalifikācijas apliecināšanai, atbilstoši Eiropas personāla atlases biroja nosacījumiem amata iegūšanai Eiropas Savienības institūcijās.

Lai iegūtu plašāku informāciju un pieteiktos sertifikācijas eksāmenu kārtošanai, aicinām sazināties ar centra vadītāju Allu Karpovu.