Tagad par mācībām BDA norēķinies vēl ērtāk

Mēs, Baltijas Datoru Akadēmija (BDA) saviem klientiem nodrošinām iespēju norēķināties par mācībām vēl ērtāk. Pateicoties norēķinu risinājumam Klix, veikt pirkumu mūsu mājaslapā var daudz ātrāk.

Ar Klix var norēķināties par mūsu piedāvātajiem kursiem vai e-kursiem, izmantojot maksājumu karti vai internetbanku (Citadele, Luminor, Revolut, SEB, Swedbank). Tāpat sadarbībā ar Klix nomaksas partneriem ir iespēja izvēlēties dalīto maksājumu. Tas nozīmē, ka visa pirkuma summa nav jāsamaksā uzreiz, bet, piemēram, trīs mēnešu laikā.

Norēķināšanās kārtība

Norēķināšanās kārtība ir līdzīga kā jebkurā citā internetveikalā.

Vispirms pirkums ir jāievieto grozā, uzklikšķinot uz iepirkuma ratiņu ekrānpogas:

E-kursiem

Klātienes vai tiešsaistes kursiem

Lai norēķinātos par iepirkumu grozā esošo produktu, jāuzklikšķina uz groza ikonas, kas atrodas mājaslapas augšējā joslā.

Groza sadaļā pārliecinies par pirkuma saturu. Ja nepieciešams, var mainīt vienību skaitu (ja kurss tiek iegādāts vairākiem savas organizācijas darbiniekiem), un izvēlies TURPINĀT NOFORMĒT PIRKUMU.

Sniedz visu informāciju par pircēju (norādot, vai tā ir privātpersona, vai juridiska persona), kā arī aizpildi pārējos pirkuma noformēšanai nepieciešamos laukus. Šajā solī vari izveidot savu lietotāja kontu mūsu mājaslapā, lai, veicot pirkumus nākotnē, no jauna nebūtu jāievada visa informācija. Tāpat savā profilā redzēsi visu pirkumu vēsturi.

Pirkuma noformēšanas lapā ir iespējams izvēlēties maksāšanas veidu.

Gadījumā, ja šī pirmā iespēja nav pieejama, tad kursam ir kādi ierobežojumi, un nav iespējams izmantot Klix piedāvātās maksājumu iespējas.

Izvēloties opciju VEIKT PASŪTĪJUMU, tiksi pāradresēts uz Klix pakalpojuma mājaslapu. Tajā varēs izvēlēties veidu, kā maksāt par pirkumu – ar maksājuma karti, internetbanku vai nomaksu*.

*Nomaksas gadījumā sevi jāidentificē ar Smart-ID, e-paraksts mobile vai Citadeles internetbanku. Tāpat būs jāaizpilda īss nomaksas pieteikums. Pēc tā nosūtīšanas, pāris minūšu laikā saņemsi piedāvājumus no Klix partneriem. Varēsi izvēlēties piemērotāko no tiem, iepazīties ar nosacījumiem, kā arī parakstīt līgumu attālināti, izmantojot Smart-ID, Citadeles internetbanku vai e-parakstu. Līgumu saņemsi arī e-pastā.

Izmantojot Klix Financing risinājumu, Tavus personas datus apstrādā banka Citadele un SIA “Moneycare”, paredzot, ka tavas tiesības tiek īstenotas saskaņā ar Privātuma atrunu.

Lūdzam ņemt vērā, ka ir iespējams norēķināties tikai par kalendārā ieplānotiem kursiem vai pārdošanā esošiem e-kursiem. Turklāt var būt arī izņēmuma gadījumi, kad par pirkumu nebūs iespējams samaksāt, izmantojot karti vai internetbanku. Tādā gadījumā lūdzam sazināties ar mūsu klientu attiecību vadītājiem.

Ko vēl ir svarīgi zināt, iepērkoties ar Klix
  1. Klix nomaksas iespēju var izmantot pirkumiem virs 50 EUR.
  2. Pēc pirkuma veikšanas, pāris darba dienu laikā ar Tevi sazināsies mūsu speciālisti.
  3. Pēc e-kursa iegādes, piekļuve mācībām tiks piešķirta nākamās darba dienas laikā.

Klix – viens risinājums, vairākas iespējas!

JAUTĀJUMU VAI NESKAIDRĪBU GADĪJUMĀ LŪDZAM SAZINĀTIES AR MŪSU MĀCĪBU RISINĀJUMU NODAĻAS SPECIĀLISTIEM:

MRN@BDA.LV VAI +371 67505091.