Terraform: teorija un praktikums (Cloud infrastructure with Terraform)

Mācību seminārs ilgst 2 dienas un to ietvaros būs iespēja pilnveidot savas prasmes mākoņinfrastruktūras nodrošināšanā, izmantojot jaudīgo Terraform. Izmantojot deklaratīvo valodu (HCL), lai aprakstītu mākoņa resursus, apgūsi, kā efektīvi savienot sarežģītu mākoņa konfigurāciju komponentus: serverus, slodzes balansētājus, atslēgas, ugunsmūra noteikumus, glabāšanu, bāzes attēlus, CDN, Lambda funkcijas un daudz ko citu. Stāvokļa pārvaldība un koplietošana, izmantojot darbvietas un ārējos glabāšanas dzinējus, ļaus izveidot identiskas vides no vienas un tās pašas koda bāzes un nodrošināt to konsekvenci laika gaitā. Koda bāzes organizēšana, klasteru izvietošanas orķestrācija, atkārtoti izmantojamu moduļu ieviešana ir tikai dažas tēmas, kas tiks aplūkotas šajā ārkārtīgi pragmatiskajā un praktiskajā seminārā. Tās balstītas uz pasniedzēja reālās dzīves pieredzi, pārvaldot sarežģītas mākoņvides.

Kursa ilgums, akadēmiskās stundas: 16
Cena (bez PVN): 899,00 
Cena (ar PVN): 1087,79 
Pasniedz: Andrejs Adamovičs
Andrejs Adamovičs
Andrejs Adamovičs ir prasmīgs speciālists ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi IT nozarē, specializējoties programmatūras piegādes procesos un infrastruktūrā. Kā neatkarīgs DevOps konsultants, viņš izceļas ar DevOps iniciatīvu un procesu īstenošanu, izmantojot tādus rīkus kā AWS, Terraform, Kubernetes, Docker, Ansible un citus.

Kopš 2011. gada Andrejs dalās savās dziļajās zināšanās, vadot savu DevOps MasterClass (eXtreme Automation) kursu, ko ir pasniedzis vairāk nekā 200 reizes dažādās Eiropas vietās, tostarp Austrijā, Zviedrijā, Dānijā, Lielbritānijā, Rumānijā, Igaunijā un Latvijā. Viņa mācību kursi ietver daudz praktisko uzdevumu un piemērus no reālas dzīvas, vienmēr tiecoties uzturēt studentu interesi mācīties vēl vairāk.

Papildus profesionālajām aktivitātēm Andrejs bieži piedalās kā runātājs starptautiskās konferencēs un vietējos kopienas pasākumos. Andreja daudzpusīgā pieeja tehnoloģijām un izglītībai padara viņu par vērtīgu mentoru un līderi IT kopienā.

Plāni

31. oktobris, 2024 - 01. novembris, 2024
Vieta:
Attālināti
Valoda:
en
Pasniedz:
Andrejs Adamovičs
Cena (bez PVN):
899,00 
Cena (ar PVN):
1087,79 
Sazināties

Piesakies vai uzdod jautājumu!

 

Ja vēlies pieteikties kursam vai uzdot jautājumu par to, droši izmanto šo formu!

Lūdzu ievadi savu vārdu, uzvārdu
Lūdzu ievadi uzņēmuma nosaukumu
Lūdzu ievadi savu telefona numuru
Lūdzu ievadi savu e-pastu

Paldies! Mēs ar Tevi sazināsimies.

Nodarbību grafiks:
31.10.2024 09:00-16:15
01.11.2024 09:00-16:15