Microsoft Exchange Server 2016/2019 administrēšana

Šajā kursā IT speciālisti apgūst, kā administrēt un atbalstīt Exchange Server infrastruktūru. Kursa tēmas aptver Exchange Server instalēšanu un konfigurēšanu. Kursā arī ir aplūkots, kā pārvaldīt pasta adresātus un publiskās mapes, tostarp to, kā veikt lielapjoma operācijas, izmantojot Exchange Management Shell. Tāpat kursa apmeklētāji apgūst, kā pārvaldīt klientu savienojamību, ziņojumu sūtīšanu un higiēnu, kā arī gūst ieskatu par augstas pieejamības Exchange Server risinājumiem. Kursā aplūkots arī, kā konfigurēt datu dublēšanu un īstenot avārijas seku novēršanu. Visbeidzot, kursa tēmas aptver to, kā plānot un pārraudzīt Exchange Server ieviešanu un kā administrēt Exchange Online Office 365 vidē.

Kursa ilgums, akadēmiskās stundas: 40
Cena (bez PVN): 1500,00 
Cena (ar PVN): 1815,00 
Pasniedz: Ainis Mūsiņš
Ainis Mūsiņš
Ainis Mūsiņš ir pieredzējis operētājsistēmu administrēšanas, instalēšanas un problēmu novēršanas pasniedzējs, īpašu uzmanību pievēršot IT drošībai. Sertificēts sistēmā SUSE Linux Enterprise Server 15 un Certified Information Security Manager® (CISM) – globālajos standartos stabilu informācijas drošības programmu izstrādē. Speciālists sniedz padziļinātu ieskatu drošības infrastruktūru veidošanā, tīkla apdraudējumu identificēšanā un efektīvu pretpasākumu ieviešanā.

Kursa mērķis
Kursa mērķauditorija
Pēc mācībām tu spēsi
Kursa apmeklēšanas priekšnoteikumi
Mācību materiāli
Sertifikācijas eksāmens
Kursa programma

Ja vēlies iegūt vairāk informācijas par šo kursu, sazinies ar mums pa tālruni 67505091 vai raksti mums e-pastu uz mrn@bda.lv.