Atpakaļ

Mūsu komanda

Administrācija

Signe Briķe
Izpilddirektore
Normunds Upenieks
IT un inovāciju speciālists
Margarita Matvejeva
Administratīvās pārvaldības vadītāja
Ainis Mūsiņš
IT drošības speciālists

Mācību risinājumu nodaļa

Agate Beāte Sīga
Mācību risinājumu nodaļas vadītāja
Mārtiņš Rēķis
Mācību risinājumu konsultants
Edgars Voilaks
Mācību risinājumu konsultants
Dace Alekna
Mācību risinājumu konsultante

Projektu vadības nodaļa

Dace Saliņa
Projektu vadības nodaļas vadītāja
Kristaps Zvejnieks
Projektu vadītājs
Iluta Egle
Projektu vadītāja
Elīna Valkovska
Projektu vadītāja
Elīna Plāne
Projektu vadītāja

Attīstības un izstrādes grupa

Elīna Kluša
Attīstības un izstrādes grupas vadītāja
Uldis Zandbergs
Pētnieks
Jānis Judrups
Pētnieks
Jolanta Groša
Izstrādātāja
Ilvija Čulkstēna
Izstrādātāja
Gunta Kivliša
Izstrādātāja

Resursu nodaļa

Zanda Zāle
Resursu nodaļas vadītāja
Anita Kancāne
Partnerattiecību vadītāja
Ieva Elizabete Ērgle
Partnerattiecību vadītāja
Džeina Kāle
Projektu asistente
Alla Karpova
Testēšanas centra vadītāja
Marija Vilne
Biroja vadītāja

Pasniedzēji

Aigars Leončiks
Cisco pasniedzējs
Ainis Mūsiņš
Linux un Microsoft pasniedzējs
Aldis Ērglis
Datu analīzes pasniedzējs
Artūrs Pielēns-Pelēns
ITIL pasniedzējs
Atis Verdenhofs
Microsoft pasniedzējs
Āris Dzērvāns
ITIL un Microsoft pasniedzējs
Dace Zariņa
Microsoft pasniedzēja
Daiga Zentele
Microsoft pasniedzēja
Dita Gabaliņa
Oracle pasniedzēja
Dmitrijs Kass
Datu analīzes pasniedzējs
Evita Brilte
Digitālā mārketinga pasniedzēja
Gundega Lazdāne
CBAP pasniedzēja
Ieva Šolmane
RMS Horizon pasniedzēja
Ilmārs Bauga
Microsoft pasniedzējs
Imants Šķērstens
VMware pasniedzējs
Inga Kate Barkovska
Digitālā mārketinga pasniedzēja
Inga Mortona
Personas datu drošības pasniedzēja
Inga Priedīte
Digitālā mārketinga pasniedzēja
Ints Meijers
Cisco pasniedzējs
Iveta Milta
Microsoft pasniedzēja
Jānis Judrups
E-apmācības kursu pasniedzējs
Jānis Koklačs
Projektu vadības kursu pasniedzējs
Jānis Ozoliņš
Oracle pasniedzējs
Jānis Stūris
Microsoft pasniedzējs
Jurijs Oļeiņikovs
Oracle pasniedzējs
Juris Admins
Microsoft pasniedzējs
Juris Rāts
Microsoft pasniedzējs
Juris Trošins
Oracle pasniedzējs
Kirils Solovjovs
IT drošības kursu pasniedzējs
Kristaps Ozols
Microsoft pasniedzējs
Ksenija Lāce
UX, CPRE, CBAP pasniedzēja
Maksims Kazakovs
Pasniedzējs
Māris Jaunžeikars
Adobe pasniedzējs
Māris Zunde
Telekomunikāciju pasniedzējs
Mārtiņš Leitass
Java development pasniedzējs
Normunds Upenieks
Microsoft pasniedzējs
Raitis Āboltiņš
Telekomunikāciju pasniedzējs
Romāns Grišajevs
Microsoft pasniedzējs
Sergejs Roze
Oracle pasniedzējs
Signe Briķe
Projektu vadības kursu pasniedzēja
Signis Vāvere
Oracle pasniedzējs
Toms Goiževskis
SEO pasniedzējs
Uldis Doniņš
Microsoft pasniedzējs
Uldis Zandbergs
Pasniedzējs
Zigmārs Gailāns
ISTQB pasniedzējs